Підбір персоналу

Основна цінність будь-якої компанії - це мотивований та ефективний персонал. Підбір потрібного співробітника - трудомістка довга робота.

Роботодавцям

Чому вам це потрібно?

Ваш рекрутер або HR перевантажений? У компанії нікому цим займатися? Звернення до професіоналів дозволить отримати ідеального кандидата вже через тиждень - два.

Оголошення на job-порталі не дає відгуків? Кандидати не підходять або відмовляються? Ми володіємо інформацією про ринок праці, заробітнi плати, тисячi прикладів з бізнесу та надамо грамотну консультацію, розберемося в причинах і закриємо вакансію.

Наші консультанти швидко виконають будь-яке завдання, тому що витрачають на підбір 100% робочого часу, а часто й частину неробочого.

Ключові співробітники виконують стратегічно важливі для компанії задачi, впливають на ринок та бренд роботодавця. Заміна такого співробітника повинна проводитися конфіденційно.

Для цього необхідно провести ретельну розвідку, вчасно зробити правильну пропозицію. Володіючи великою мережею контактів, інформацією про ринок, ми якісно виконаємо цю задачу.

Трудовитрати керівників відділів, ТОП-ів та HRD по якісному підбору персоналу великі. Збережіть Ваш ресурс - доручіть досвідченим професіоналам підбір співробітника для Вашої компанії!

Що ми можемо?

Швидко і якісно підберемо:

Ми володіємо багатим досвідом підбору фахівців, актуальною базою даних понад 200 000 професіоналів, усіма вiдомими методами пошуку, ефективними методами оцінки.

Над вакансіями такого рівня у нас працюють консультанти з досвідом роботи 15+ років та досвідом у рекрутингу 10+, практикуючі HR-директори та керівники бізнес-напрямків.

З цим окремим професійним світом у нас працюють вузькопрофільні досвідчені IT-рекрутери та IT-шники. Наш відділ IT-підбору закриє швидко навіть складну вакансію.

Підбір рідкісних фахівців - непроста та трудомістка задача. Володіючи великою базою даних, досвідом профільного Консультанта в конкретному ринку, нам це вдається швидко.

Підбір однотипного персоналу вимагає великих витрат часу та високої швидкості пошуку кандидатів. Ми забезпечимо Вам постійний потік відібраних фахівців.

Кожен повинен займатися своєю справою. Доручіть підбір персоналу професіоналам.”

Спеціальні послуги:

Більшість фахівців ІТ ринку всього світу мають профайл на LinkedIn. Ми зібрали більше 70% цієї бази та поповнюємо її щодня. Надаємо Вам унікальну можливість цільового опитування IT-професіоналів України на предмет інтересу до ваших вакансій. Результати проекту дозволять ефективно та швидко закрити вакансії, а також використовувати базу резюме кандидатів в подальшому.

Якщо Ваша потреба в підборі персоналу непостійна для найму власного рекрутера, а послуги агентства не входять до бюджету, Ви завжди можете взяти професійного рекрутера «в оренду» на годину, день, тиждень, місяць. Рекрутер вже забезпечений ресурсами: спеціалізований у Вашій сфері досвід, доступ до нашої бази даних, сплачені job-портали, мобільний зв'язок та робоче місце.

Потреба в оцінці та коригування системи управління персоналом може виникнути на будь-якому етапі розвитку компанії. Ми допоможемо в створенні чи оптимізації системи, розробці HR-політик, стратегії, впровадженні HR процесів і процедур, навчанні персоналу, розробці показників ефективності роботи HR-служби, формуванні корпоративної культури.

Які умови і гарантії?

На всіх, прийнятих на роботу співробітників від Archers, надається гарантія 3-6 місяців.

Всі надані кандидати проходять обов'язкову ретельну перевірку рекомендацій.

За час своєї діяльності компанія Archers заслужила довіру кожного зі своїх клієнтів, підтвердженням чого є рекомендації і позитивні відгуки.

Вартість послуг становить від 1-го окладу до 20% річного фонду оплати праці, визначається складністю і терміновістю проекту.

Шукачам

Як знайти роботу?

Отримане від Вас резюме дає можливість зробити Вам найкращу пропозицію по роботі. Направте, будь ласка, нам своє резюме із зазначенням Ваших цілей та очікувань. Ми зв'яжемося з Вами одразу, як тільки отримаємо в роботу потенційно цікавий для Вас проект.

Ви можете ознайомитись з переліками наших відкритих вакансій. Якщо серед наших вакансій Ви знайшли цікаву для Вас пропозицію, надішліть нам своє резюме. Якщо Ваші цілі та очікування збігаються з вимогами роботодавця, з Вами зв'яжеться наш Консультант. В ході роботи над кожним проектом ми завжди дамо Вам оперативний зворотний зв'язок. Незалежно від підсумків проекту наша співпраця не закінчується.

Надіслати нам резюме

* відправляючи нам своє резюме, Ви даєте згоду власнику сайту archers.com.ua на обробку наданих персональних даних відповідно до закону України «Про захист персональних даних», а також Ви підтверджуєте, що термін обробки Ваших персональних даних є безстроковим.