Кадрова та юридична підтримка

Основні послуги

Кадрове діловодство на підприємстві (аутсорсинг); прийом на роботу / звільнення / скорочення штату; представництво інтересів компанії при медіації та вирішенні спорів в судовому порядку; оформлення дозволу на працевлаштування іноземців; інше.

Виведення зі штату частини персоналу допомогло багатьом українським компаніям не тільки вижити в кризу, але і збільшити прибуток і поліпшити роботу.

Прийом ваших співробітників до нас в штат, офіційне оформлення, нарахування заробітної плати, сплата податків, зняття з компанії зобов'язань по трудових спорах з персоналом, звітність, відпустки, лікарняні, аліменти, декрети, скорочення звітності та витрат часу бухгалтерії і юристів.

Розробка типових форм договорів будь-якої складності, юридичний аудит і / або актуалізація договірної бази компанії, розробка пакету документів по окремим проектам (стягнення дебіторської заборгованості, робота з правоохоронними органами інше), аудит документообігу на підприємстві інше.

Консультування з питань заборгованості (дебіторська і / або кредиторська) або інших претензійних питань; складання претензій та відповідей на них; досудове врегулювання; медіація; оформлення взаємозаліків / прощення боргу / поступки / інше; звернення до судових органів; укладення мирових угод; представництво в судах всіх інстанцій; податкові спори; оскарження рішень; робота (оскарження, протидія інше) з виконавчою службою; протидія стягненню заборгованості (банки, колектори) інше.

Репутація понад усе! Компанія Archers на ринку з 2008 року. Ми знаємо ціну як своїй репутації, так і репутації наших клієнтів. І тому - ми цінуємо наших клієнтів. ”

Реєстрація / ліквідація / продаж / викуп і інші дії з ФОП, ПП, ТОВ, АТ; розробка і внесення змін в установчі документи; зміна назви / директора / адреси / засновників компанії; внесення / зміна інформації про бенефіціарів; внесення компанії до реєстру видавців, реєстрація ЗМІ, отримання / реєстрація кодів ISBN / ISMN інше.

Реєстрація знаків на товари та послуги (ТМ); отримання патентів на винаходи і корисні моделі; передача прав на інтелектуальну власність; оформлення авторських прав на твір / програмний продукт / концепцію бізнесу / ідею; інше.

Разове представництво перед податковими / правоохоронними органами; супровід директора при зустрічах з регуляторними органами; участь в переговорах будь-якої складності; захист від недобросовісний дій конкурентів в мережі Internet (поширення недостовірної інформації, відгуків та іншої інформації) інше.

Потрібно вивести персонал зі штату? Аутстаффінг - оптимальне рішення!

  • Зняття з компанії зобов'язань по трудових спорах з персоналом
  • Офіційне оформлення персоналу
  • Захист роботодавця при перевірках по персоналу
  • Економія коштів за податковими платежами
  • Підприємство може залишатися в форматі «малого»
  • Скорочення звітності та витрат часу бухгалтерії та юристів