Dylan Cole Womens Jersey Юридична підтримка | Archers

Юридична підтримка

Юридичні послуги
Компанія ARCHERS пропонує послуги юридичної підтримки бізнесу. Наша команда, в залежності від поставленого клієнтом завдання, надасть необхідні консультації, організує або безпосередньо виконає юридичну задачу будь-якої складності!

Юридичний супровід
Зручний і правильний варіант вирішення юридичних питань Вашої компанії! Не потрібно витрачати гроші на утримання юридичної служби, досить лише поставити завдання з фіксованим терміном виконання та заздалегідь обумовленим бюджетом. Юридична підтримка на аутсорсингу надасть Вашій компанії масу конкурентних переваг!

Розмір не має значення
Ми працюємо як з малими компаніям, які не мають своєї юридичної служби (надаємо широкий спектр юридичних послуг), так і з гігантами ринку, яким потрібна спеціалізована юридична допомога (вирішуємо спеціальні правові питання, пов'язані з персоналом).

Кадри вирішують все
Клієнт самостійно визначає формат надання послуг його компанії: прості усні консультації ключовим співробітникам компанії; укладення разових договорів на виконання проектних юридичних завдань або представництво; постійне абонентське юридичне обслуговування господарської діяльності компанії та багато іншого. Репутація понад усе! Компанія ARCHERS на ринку з 2008 року. Ми знаємо ціну як своїй репутації, так і репутації наших клієнтів. І тому - ми цінуємо наших клієнтів.

Основні послуги

Кадрове діловодство на підприємстві (аутсорсинг); прийом на роботу / звільнення / скорочення штату; представництво інтересів компанії при медіації та вирішенні спорів в судовому порядку; оформлення дозволу на працевлаштування іноземців; інше.

Розробка типових форм договорів будь-якої складності, юридичний аудит і / або актуалізація договірної бази компанії, розробка пакету документів по окремим проектам (стягнення дебіторської заборгованості, робота з правоохоронними органами інше), аудит документообігу на підприємстві інше.

Консультування з питань заборгованості (дебіторська і / або кредиторська) або інших претензійних питань; складання претензій та відповідей на них; досудове врегулювання; медіація; оформлення взаємозаліків / прощення боргу / поступки / інше; звернення до судових органів; укладення мирових угод; представництво в судах всіх інстанцій; податкові спори; оскарження рішень; робота (оскарження, протидія інше) з виконавчою службою; протидія стягненню заборгованості (банки, колектори) інше.

Репутація понад усе! Компанія Archers на ринку з 2008 року. Ми знаємо ціну як своїй репутації, так і репутації наших клієнтів. І тому - ми цінуємо наших клієнтів. ”

Реєстрація / ліквідація / продаж / викуп і інші дії з ФОП, ПП, ТОВ, АТ; розробка і внесення змін в установчі документи; зміна назви / директора / адреси / засновників компанії; внесення / зміна інформації про бенефіціарів; внесення компанії до реєстру видавців, реєстрація ЗМІ, отримання / реєстрація кодів ISBN / ISMN інше.

Реєстрація знаків на товари та послуги (ТМ); отримання патентів на винаходи і корисні моделі; передача прав на інтелектуальну власність; оформлення авторських прав на твір / програмний продукт / концепцію бізнесу / ідею; інше.

Разове представництво перед податковими / правоохоронними органами; супровід директора при зустрічах з регуляторними органами; участь в переговорах будь-якої складності; захист від недобросовісний дій конкурентів в мережі Internet (поширення недостовірної інформації, відгуків та іншої інформації) інше.

  • Корпоративне право.

    Реєстрація / ліквідація / продаж / викуп і інші дії з ФОП, ПП, ТОВ, АТ; розробка і внесення змін в установчі документи; зміна назви / директора / адреси / засновників компанії; внесення / зміна інформації про бенефіціарів; внесення компанії до реєстру видавців; реєстрація ЗМІ; отримання / реєстрація кодів ISBN / ISMN інше.

  • Інтелектуальна власність.

    Авторське право і суміжні права, доменні імена, франчайзинг, патенти, торгові марки та комерційні найменування, комерційна таємниця.

  • Нерухомість і будівництво.
  • Практика вирішення спорів.
  • Оподаткування.
  • Праця і зайнятість.